Katalog atrakcji turystycznych

Wyświetl wszystkie

Wpisz słowa kluczowe do wyszukiwania. W każdym polu możesz wpisać miejscowość/region/rodzaj/itd.

Najnowsze atrakcje:

Wyświetlane 1-10 z 17.

1  2 
Zamek Grodno

W Zagórzu Śląskim bierze swój początek Szlak Zamków Piastowskich. Pierwszym zamkiem na szlaku jest Zamek Grodno, położony na górze Choina, dumnie górujący nad doliną rzeki Bystrzycy.

Rakoniewice

Rakoniewice to małe urokliwe miasteczko położone w województwie wielkopolskim, na drodze krajowej 32 prowadzącej ze Stęszewa, przez Wolsztyn do Zielonej Góry.

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach

W niedalekiej okolicy Karpacza, u stóp Karkonoszy w pobliskich Kowarach, znajduje się Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Można w nim obejrzeć około czterdziestu miniatur, które prezentowane są w parkowej scenerii.

Skocznia Narciarska Orlinek im. Stanisława Marusarza w Karpaczu

Orlinek to skocznia narciarska o punkcie konstrukcyjnym K85 w Karpaczu. Jest to jedna z czterech normalnych skoczni w Polsce, druga co do wielkości.

Most Baileya w Walimiu

Mosta Baileya znajdujący się tuż przed wejściem do sztolni w Walimiu, jest konstrukcją oryginalną, pochodzącą z czasów Drugiej Wojny Światowej. Zbudowany został w roku 1943 i był używany przez wojska amerykańskie podczas walk w Afryce Północnej.

Wypożyczalnie sprzętu sportowego w Karpaczu

W Karpaczu znajdują się wypożyczalnie rowerów, kijów do Nordic Walking, rakiet do tenisa oraz skuterów.

Biuro Turystyczne „Śnieżka”

Biuro Turystyczne w Karpaczu. Noclegi, wycieczki, wczasy, kolonie.

Trzęsacz

Trzęsacz to mała wieś wypoczynkowa położona na wysokim klifowym brzegu morza w województwie zachodniopomorskim. Znana jest z piaszczystych plaż, abrozji morskiej, która powoduje nieustanne cofanie się lądu w tym miejscu oraz ruin zabytkowego kościoła.

Jezioro Jamno

Jamno jest jeziorem przybrzeżnym położonym na Wybrzeżu Słowińskim.

Mielno

Mielno to wieś położona na początku mierzei oddzielającej przybrzeżne jezioro Jamno od Bałtyku. Znajduje się ona około 12 km na północny zachód od Koszalina.

1  2 
Regulamin  |  Kontakt  |  Cennik  |  Linki  |  Webmastering

valid-xhtml